ABDULLAH AĞA BEYDİLİ AŞİRETİ DAĞISTANLILAR OYMAK BEYİ

HACI ALİ AĞA 1.DELİKTAŞ DERBENT AĞASI

ÖMER AĞA ÖMER AĞA ÇİFTLİĞİ

MEHMET ABDULLAH AĞAOĞLU

BEKİR TECERSELAMET AĞAOĞULLARI  (Sanayici İşadamı)

25 Ekim 1943 yılında büyük dedesine ait Ömerağa çiftliğinde doğdu. Bekir ağanın ortanca oğludur. İlkokulu Ulaş’ta orta ve lise tahsilini Sivas’ta yaptı. Babasının ölümü üzerine tahsiline devam edemedi. 1967 yılında askerlik hizmetini tamamladıktan sonra Spor Bakanlığı Sivas beden terbiyesi bölge  müdürlüğünde memuriyete girdi.

Bir süre sonra küçük kardeşi tarafından işletilmekte olan ticaret hayatına döndü. Diğer büyük kardeşi Mehmet’i de alarak Tecer’ler Ticaret ve Sanayi Kollektif Şirketi’ni kurdu. 1974 yılında dayanıklı tüketim malları mağazasını açtı otomobil ve kısmende inşaat işlerini yürütürken 1978 yılında kuyumculuk işine başladı. Sivas spor kulübünde 1978-1979-1980 yıllarında yöneticilik yaptı.1980 yılında kuyumculuk işini İstanbul’a taşıdı. Bir süre sonra kardeşi Rafet’i daha sonra büyük kardeşi Mehmet’i İstanbul’a getirdi.1990 yılında Sivas’taki bütün işlerini tasviye ederek İstanbul’da kuyumculuk mesleğinde faaliyete devam etti.1990 yılında kardeşler ayrıldı uzun bir zaman kuyumcu mağazası işletti. 1998 yılında kuyumculuk imalatı ve toptancılığı yaptı. Halen aynı işin ithalat,  ihracaat  ve imalatı  ile “Goldfine Jewellery” nin yönetim kurulu başkanıdır.

Evli olup Tolga ve Tuna adında iki erkek çocuğu vardır.

SEMİHA AĞAOĞULLARI


( Selamet Ağaoğulları'nın Eşi )

 

BEKİR TOLGA AĞAOĞULLARI VE EŞİ NESRİN AĞAOĞULLARI

BEKİR TOLGA AĞAOĞULLARI 1975 SİVAS DOĞUMLU İKTİSAT FAKÜLTESİ İKİNCİ SINIFINDAN AYRILARAK AİLE ŞİRKETİ İSTANBUL DIŞ TİCARET VE KUYUMCULUK SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ GOLDFİNE JEWELLERY DE ÇALIŞMAYA BAŞLADI.BİR SÜRE SONRA ŞİRKETTEN AYRILARAK KENDİ İŞİNİ KURDU.HALEN TİCARETLE UĞRAŞMAKTADIR.NESRİN AĞAOĞULLARI İLE 2001 YILINDA EVLENMİŞ OLUP ALPTUNA ADINDA BİR ÇOÇUK BABASIDIR.

NESRİN AĞAOĞULLARI EV HANIMI AYNI ZAMANDA YÜKSEK ÖĞRENİME DEVAM ETMEKTEDİR.

RESİM 13 MAYIS 2001 YILINDA B.TOLGA AĞAOĞULLARI İLE NESRİNİN BAKIRKÖY SPOR TESİSLERİNDE YAPILAN DÜĞÜNLERİNE AİT OLUP SOLDAN SAĞA ANNESİ SEMİHA AĞAOĞULLARI /NESRİN/B.TOLGA/TOLGANIN BABASI SELAMET AĞAOĞULLARI.

ALPTUNA AĞAOĞULLARI

2003 İST.DOĞ.B.TOLGA AĞAOĞULLARI İLE NESRİNİN ÇOÇUKLARI

 

TUNA AĞAOĞULLARI VE EŞİ ÖZLEM AĞAOĞULLARI

TUNA AĞAOĞULLARI 1977 SİVAS DOĞUMLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLERFAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA AİLE ŞİRKETİ İSTANBUL DIŞ TİCARET VE KUYUMCULUKSANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ GOLDFİNE JEWELLERY DE ÇALIŞMAYA BAŞLADI.HALEN ŞİRKETİN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPMAKTADIR.ÖZLEM AĞAOĞULLARI İLE 10 TEMMUZ 2005 YILINDA EVLENMİŞ OLUP BEREN ADINDA BİR ÇOÇUK BABASIDIR.

ÖZLEM AĞAOĞULLARI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKULTESİ MALİYE BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA AKKANAT HOLDING DE İŞE BAŞLAMIŞ OLUP HALEN ORADA YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTADIR.

RESİM 10 TEMMUZ 2005 YILINDA TUNA İLE ÖZLEMİN PRENCİES OTELDE YAPILAN DÜĞÜNLERİNE AİT OLUP SOLDAN SAĞA ÖZLEM-TUNA-TOLGA-NESRİN-SEMİHA- SELAMET AĞAOĞULLARI.

 

BEREN AĞAOĞULLARI

2007 İSTANBUL DOĞ. TUNA AĞAOĞULLARI İLE ÖZLEMİN ÇOÇUKLARI.